Wypełnienia metalowe STEEL

Wypełnienia, bramy i furtki metalowe z nowej serii STEEL.
Dostępne są one w 6 różnych wzorach – od wysublimowanych, zdobionych szkłem fusingowym, przez wzory nowoczesne, na tradycyjnych modelach kończąc.

Wypełnienia STEEL dzięki zróżnicowanym wzorom dają wiele możliwości aranżacji i dopasowania do architektury, jak i ukształtowania terenu. Gama wzorów S1 OVAL, S2 SIMPLE, S3 SIMPLE PICASSO idealnie wkomponuje się w nowoczesną architekturę budynków. ogrodzenie metalowe

Wypełnienia metalowe STEEL to również doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią i kochają tradycję. Wzory S4 DELICATE, S5 ARCHER, S6 TRIANGO PICASSO to modele idealnie współgrające z architekturą w klasycznym wydaniu.
ogrodzenie metalowe

ogrodzenie metalowe
Pustak łupany 16/8 szaro-piaskowy z wypełnieniem metalowym Steel S2 Simple

Proste, szerokie elementy wypełnienia S2 Simple tworzą regularny pasiasty wzór, który świetnie komponuje się z budynkami o geometrycznych bryłach.

ogrodzenie metalowe
Pustak łupany 16 biały z wypełnieniem metalowym Steel S1 Oval

ogrodzenie metalowe
Pustak łupany 16/8 szaro-biały z wypełnieniem metalowym Steel S3 Simple Picasso

Dzięki zastosowaniu szkła fusingowego ogrodzenie S3 SIMPLE PICASSO tworzy niepowtarzalny efekt szczególnie podczas słonecznych dni. Barwa szkła uzależniona jest od koloru wykończenia elementów metalowych.
Z wypełnieniami w kolorze antracyt i czerń występuje szkło w kolorze głębokiej czerwieni.

ogrodzenie metalowe
Pustak łupany 16/8 ciemno-piaskowy z wypełnieniem metalowym Steel S4 Delicate

Wypełnienie metalowe S4 DELICATE dzięki swojej tradycyjnej formie doskonale sprawdza się przy aranżacji ogrodzenia domu o klasycznej bryle.

ogrodzenie metalowe
Pustak łupany 16 grafitowy z wypełnieniem metalowym Steel S5 Archer

ogrodzenie metalowe
Pustak łupany 16/8 piaskowy z wypełnieniem metalowym Steel S6 Triango Picasso

Barwa szkła fusingowego w modelu S6 TRIANGO PICASSO uzależniona jest od koloru wykończenia elementów metalowych. Z wypełnieniami w kolorze brązowym występuje dekor szklany w kolorze ognistej pomarańczy.

Rodzaje wykończenia stali

Wszystkie stalowe ogrodzenia Pref-Bet kryte są warstwą ocynku ogniowego, i posiadają otwory technologiczne do cynkowania. Następnie są malowane proszkowo.
ogrodzenie metalowe
ogrodzenie metalowe
Polityka prywatności