OGRODZENIA Z PUSTAKÓW ŁUPANYCH GL22

  • ogrodzenia z pustaków łupanych
  • ogrodzenia z pustaków łupanych
  • ogrodzenia z pustaków łupanych
System ogrodzeniowy imitujący naturalny piaskowiec. System tworzą łupane pustaki i kształtki betonowe o różnych wymiarach, kształtach i kolorach.
Ogrodzenia GL22 mają charakterystyczne pionowe i poziome spoiny widoczne na powierzchni łupanych bloczków - tworzy to unikalną estetykę słupków i podmurówki. W składzie systemu są dwuelementowe bloczki na słupki oraz bloczki na murki.
Krawędzie bloczków są fabrycznie łupane, w wyniku czego ułożone bloczki tworzą między sobą spoiny o wysokim efekcie estetycznym, które eliminują potrzebę fugowania. Jak wskazuje nazwa systemu - jest to produkt o łupanej powierzchni. Technologia mechanicznego łupania daje naturalne i niepowtarzalne wyłamania, które uszlachetniają bloczki i upodabniają je do naturalnych piaskowców.

System ogrodzeń to łatwość utrzymania i satysfakcja użytkowania. Doskonała jakość barwionego w masie betonu wzbogaconego kruszywem, gwarantuje wygląd ogrodzenia na lata, pomimo zmiennej pogody, upływu lat i mechanicznych otarć.
Charakteryzuje się wysoką odpornością na działanie promieni UV.

Kolorystyka ogrodzeń GL22

Dostępne w czternastu atrakcyjnych kolorach dają nieograniczone możliwości aranżacji.

Montaż ogrodzeń GL22

Konstrukcja kształtek pozwala na szybkie łączenie za pomocą kleju. Zaprojektowane w formie modułów pozwalają na eliminację kosztownego i czasochłonnego procesu spoinowania poszczególnych składowych klasycznego, ceglanego ogrodzenia.

Daszki wieńczące

daszki do ogrodzen
Polityka prywatności