OGRODZENIA Z PUSTAKÓW ŁUPANYCH GL38

  • ogrodzenia z pustaków łupanych
  • ogrodzenia z pustaków łupanych
  • ogrodzenia z pustaków łupanych
  • ogrodzenia z pustaków łupanych
System ogrodzeniowy imitujący naturalny piaskowiec. System tworzą łupane pustaki i kształtki betonowe o różnych wymiarach, kształtach i kolorach.
GL38 jest większym odpowiednikiem ogrodzenia betonowego GL22.
Ogrodzenia GL38 mają charakterystyczne pionowe i poziome spoiny widoczne na powierzchni łupanych bloczków - tworzy to unikalną estetykę słupków i podmurówki. W składzie systemu są dwuelementowe bloczki na słupki oraz bloczki na murki.
Krawędzie bloczków są fabrycznie łupane, w wyniku czego ułożone bloczki tworzą między sobą spoiny o wysokim efekcie estetycznym, które eliminują potrzebę fugowania. Jak wskazuje nazwa systemu - jest to produkt o łupanej powierzchni. Technologia mechanicznego łupania daje naturalne i niepowtarzalne wyłamania, które uszlachetniają bloczki i upodabniają je do naturalnych piaskowców.

Możliwość łączenia elementów systemów GL22 i GL38 daje ogromne możliwości aranżacji i dopasowania ogrodzenia do architektury budynku.

Kolorystyka ogrodzeń GL38

Dostępne w czternastu atrakcyjnych kolorach dają nieograniczone możliwości aranżacji.

Montaż ogrodzeń GL38

Konstrukcja kształtek pozwala na szybkie łączenie za pomocą kleju. Zaprojektowane w formie modułów pozwalają na eliminację kosztownego i czasochłonnego procesu spoinowania poszczególnych składowych klasycznego, ceglanego ogrodzenia.

Daszki wieńczące

daszki do ogrodzen
Polityka prywatności