OGRODZENIA Z PUSTAKÓW ŁUPANYCH

  • ogrodzenia z pustaków łupanych
  • ogrodzenie łupane janse
  • ogrodzenia z pustaków łupanych grafitowe
W ofercie firmy PREF-BET jest system ogrodzeniowy imitujący naturalny piaskowiec. System tworzą łupane pustaki i kształtki betonowe o różnych wymiarach, kształtach i kolorach.
Zaletą rozwiązania jest prosty i szybki montaż.
Konstrukcja pustaków pozwala na szybkie łączenie elementów względem siebie, oraz eliminuje czasochłonny proces spoinowania i fugowania montowanego ogrodzenia.

Zalety ogrodzeń łupanych

Wykonane z najlepszych materiałów, ogrodzenia z pustaków łupanych oraz kształtek łupanych nadadzą niepowtarzalny styl Państwa otoczeniu. Obok nieprzeciętnej stylistyki wyróżnia je trwałość i solidność, tak charakterystyczna dla wszystkich wyrobów firmy PREF-BET.

Konstrukcja ogrodzenia gwarantuje prosty i szybki montaż. Modułowy charakter systemu pozwala na łatwe dokonanie korekt wysokościowych ogrodzenia. Do ich łączenia używa się niewielkich ilości kleju montażowego.
Elementy systemu ogrodzeniowego produkowane są na nowych liniach technologicznych dzięki czemu charakteryzują się wysoką dokładnością a tym samym nienagannym wyglądem.

System ogrodzeń firmy PREF-BET to łatwość utrzymania i satysfakcja użytkowania. Doskonała jakość barwionego w masie betonu wzbogaconego kruszywem, gwarantuje wygląd ogrodzenia na lata, pomimo zmiennej pogody, upływu lat i mechanicznych otarć.
Charakteryzuje się wysoką odpornością na działanie promieni UV.

Kolorystyka ogrodzeń

Systemy ogrodzeń z pustaków łupanych są najczęściej wybierane pod względem wyglądu wizualnego spośród dostępnych na rynku ogrodzeń. Dostępne w siedmiu atrakcyjnych kolorach dają nieograniczone możliwości aranżacji.

Polityka prywatności