OGRODZENIA Z PUSTAKÓW ŁUPANYCH H=8cm

  • ogrodzenia z pustaków łupanych 8mm
Ogrodzenia z pustaka łupanego to rozwiązanie, które zapewnia szybki efekt finalny. Cechuje je wyrazista estetyka kamiennego bloku, niezwykle prosty i szybki montaż, trwałość i jakość. Elementy zespojone klejem montażowym pozwalają na wykonanie nieomal dowolnego kształtu. Zapewniają ogrodzeniu idealne dopasowanie do ukształtowania powierzchni.

Zalety ogrodzeń z pustaków łupanych

  • Pustaki posiadają ozdobne, łupane lico, które imituje kolorem i strukturą naturalny kamień. Powierzchnia doskonale prezentuje się podświetlona – nadaje ogrodzeniu ponadczasowy charakter.
  • Konstrukcja ogrodzenia oraz elementy fundamentowe wykonane z pustaków szalunkowych i belki nośnej, gwarantują prosty i szybki montaż. Modułowy charakter systemu pozwala na łatwe dokonanie korekt wysokościowych ogrodzenia.
  • Elementy systemu ogrodzeniowego produkowane są na nowych liniach technologicznych dzięki czemu charakteryzują się wysoką dokładnością a tym samym nienagannym wyglądem. Do ich łączenia używa się niewielkich ilości kleju montażowego.
  • Trwałość ogrodzenia gwarantuje technologia wykonania. Elementy wzmocnione technologią wibroprasowania charakteryzują się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne i działanie promieni UV.
  • System ogrodzeń to łatwość utrzymania i satysfakcja użytkowania. Doskonała jakość barwionego w masie betonu wzbogaconego kruszywem, gwarantuje wygląd ogrodzenia na lata, pomimo zmiennej pogody, upływu lat i mechanicznych otarć.
  • Estetyka pustaków łupanych przekłada się na mnogość zastosowań tego materiału w zakresie dopasowania ogrodzenia do elewacji, czy istniejącej już zabudowy gospodarczej.

Kolorystyka ogrodzeń

Systemy ogrodzeń z pustaków łupanych są najczęściej wybierane pod względem wyglądu wizualnego spośród dostępnych na rynku ogrodzeń. Dostępne w czterech atrakcyjnych kolorach dają nieograniczone możliwości aranżacji.

Polityka prywatności