Firma TORPACK Ogrodzenia to nasz nowy partner handlowy w Toruniu

Zapraszamy do ogrodu wystawowego, zamówienia można składać na miejscu w biurze przy ul. Mazowiecka 50, Toruń lub mailowo. ZAPRASZAMY


Ogrodzenia betonowe z linii Premium

Od 20.05.2020r. wprowadzamy do sprzedaży ogrodzenia betonowe Premium.
Kilkanaście nowych wzorów zachwycających sposobem wykonania.
Nasz nowy partner handlowy w Szczecinie

Zachęcamy do odwiedzenia wystawy i składania zamówień na nasze produkty w firmie Kado.
KADO Hurtownia Kostki Brukowej i Kamienia

Zapraszamy!
Zachodni Magazyn Dwustronnych Ogrodzeń Betonowych

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że nasza firma PREF-BET będąca producentem Dwustronnych Ogrodzeń Betonowych w dniu 18 sierpnia 2018 nawiązała współpracę z firmą BAHMUS w zakresie utworzenia Zachodniego Magazynu Dwustronnych Ogrodzeń Betonowych na Wielkopolskę oraz na północno-zachodni teren Polski. W zawiązku z powyższym serdecznie Państwa zapraszamy do odwiedzenia wystawy Dwustronnych Ogrodzeń Betonowych w firmie BAHMUS, 62-002 Suchy Las,
ul. Obornicka 71
. Na miejscu otrzymacie Państwo kompleksową ofertę obejmującą: sprzedaż wraz z montażem w konkurencyjnych cenach, transport. Zapraszamy!
Sezon 2017 w pełni

Mamy nowe pomysły i dużo energii!!


Certyfikaty TÜV

TÜV jest jedną z najlepiej znanych marek niemieckich. To marka, która stała się synonimem zasad bezpieczeństwa, pewności, solidności i bezstronności.
Z wielką dumą informujemy, że nasza firma wdrożyła i stosuje system zarządzania jakością potwierdzony certyfikatem TÜV SÜD .
Telewizyjna kampania sponsorska

Z przyjemnością informujemy o naszym debiucie, rozpoczęciu telewizyjnej kampanii sponsorskiej marki PREF-BET Systemy Ogrodzeń. Od 1 czerwca billboardy sponsorskie można zobaczyć w Telewizji Polsat 2, Polsat News, Polsat Sport.
Celem kampanii jest zapoznanie naszych klientów z najnowszą kolekcją w ofercie firmy – DWUSTRONNYM OGRODZENIEM BETONOWYM.

Targi poznańskie BUDMA 2016.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na targach BUDMA 2016 (pawilon 54, stoisko 3) w Poznaniu, gdzie będzie można szczegółowo zapoznać się ze wszystkimi nowościami w naszej ofercie..
Laureat Godła Produkt Roku 2015

Gala Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej podczas której odebraliśmy nagrodę za "Innowacyjny System Dwustronnych Ogrodzeń Betonowych"

Targi Kielce 2015

W dniach 10-12 kwietnia br braliśmy udział w Targach Dom 2015. Nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Wszystkim odwiedzającym chcielibyśmy serdecznie podziękować
BUDMA 2015

Miło nam podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stanowisko na Międzynarodowych Targach Budma 2015 w Poznaniu. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Dziękujemy wszystkim firmom oraz indywidualnym klientom, którzy wyrazili chęć wykorzystania naszych produktów w swoich inwestycjach.

Firma PREF-BET została nagrodzona laurem "Acanthus Aureus".
Kongres ZBI

W dniach 10-11 luty br w hotelu Ossa uczestniczyliśmy w kongresie ZBI. Druga edycja tego wydarzenia stanowiła połączenie specjalistycznych wykładów, które w swojej tematyce były dopasowane do specyfiki polskiego rynku budowlanego i obejmowały tematyką szeroko pojętej prefabrykacji betonowej.
Nowy katalog produktów

Zapraszamy do zapoznania się z nowym katalogiem produktów naszej firmy.
Targi poznańskie BUDMA 2014.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko na międzynarodowych targach poznańskich "BUDMA 2014".
GRANITOWY TULIPAN 2013

Nominacja w kategorii firma roku i produkt roku w XVII edycj konkursu gala biznesu o nagrodę "GRANITOWEGO TULIPANA 2013" organizownym przez Izbę PRzemysłowo-Handlowa Ziemi Radomskiej.
TARGI KIELCE 2013

W dniach 05.04-07.04.2013r. odbyły się XX ogólnopolskie targi materiałów budownictwa mieszkaniowego i wyposażenia wnętrz dom. Wystawa dom to nie bez powodu jedno z ulubionych wydarzeń targowych mieszkańców Kielc. Jest to miejsce, w którym ponad 20 000 osób zapoznaje się z pełną ofertą firm z branży budowlanej, rozmawia z ekspertami z zakresu wystroju wnętrz oraz korzysta z fachowych rad architektów.
wirtualna wycieczka po stoisku handlowym


BUDMA 2013

w dniach 29.01-01.02.2013r na terenie mtp odbyły się Międzynarodowe Targi Budowlane BUDMA 2013. Targi, w których uczestniczyło 1000 przedsiębiorców z 35 krajów świata, odwiedziło 53 000 gości. Serdecznie dziękujemy za liczną obecność na naszym stoisku i zainteresowanie naszą ofertą.
Polityka prywatności